Liza ღ Zhenya

Алексей не просто хороший фотограф, он замечательный человек. Фотосессия проходила в очень уютной, приятной атмосфере. Очень порадовал именно человеческий подход Алексея, то как он умеет подобрать слова, чтобы даже человек который считает себя неуклюжим и нефотогеничным расслабился и получал удовольствие от процесса фотосъемки. Сами фотографии получились красочными и живыми, что лично для меня имело особую важность. Так как хотелось чтобы фотографии передавали нас, именно такими какими мы были в тот самый день, все наши чувства и эмоции, а не просто отпрепитированные позы. Фотографу Алексею Ткачу это удалось в полной мере. Результатом этой фотосессии явились не только хорошие снимки, но и знакомство с замечательным, интересным человеком, коим является Лёша:)

Anastasia ღ Sergey

Величезне дякуємо тобі за неймовірну весільну фотосесію))). Ти справжній майстер своєі справи, працювати з тобою дуже легко та приємно і як результат - це неймовірні та фантастичні фотографіі. Бажаємо тобі процвітання, професійного росту та не зупинятися на досягнутому!

Daria Kuprienko

Льоша, ти пам'ятаєш, наскільки той дeнь був нe простим у моєму житті. М'яко кажучи, всe пeрeкрeслилося в один дeнь, і було взагалі вжe нe до фотосeсії. І, дякуючи тобі, той дeнь залишився світлим, приємним, нeпeрeвeршeно цікавим спогадом з чудовими фотографіями та лeгким настроєм. Дякую тобі, я й досі чую Coldplay і бачу нас, нeвимушeних і вeсeлих на фоні мальовничої природи та інтригуючого настрою. Ти зумів настільки знайти підхід, розслабити, утворити атмосфeру, що просто забуваєш про всe і починаєш ловити кайф від момeнту. Ти митeць своєї справи. Я отримала нeймовірнe задоволeння і приємні спогади, дякую.

Irina ღ Vladimir

Дякуємо за чудову зйомку! Фотографії просто фантастичні! Кожна по-своєму особлива, ніжна, наповнена теплом і радістю. З Льошой дуже легко і весело працювати, ти майстер своєї праці на всі 200% Ми дуже й дуже задоволені! P.s. Ми бажаємо тобі багато добрих і світлих клієнтів, і вже рекомендуємо тебе))))

Sasha ღ Daria

Дякую, Олексій за класну фотосесію) Так як ми з чоловіком завжди на фотосесіях почуваєм себе незручно, ти зміг зробити так, щоб ми відчули себе затишно і комфортно, створив для нас позитивну атмосферу. У тебе талант не тільки фотографа, ти зміг передати емоції та відчути нас. Фотографії вийшли дуже гарні, яскраві та живі!) Дякую тобі, з тобою було дуже легко і приємно провести цей день. Будемо тебе рекомендувати всім знайомим))

Polina Zabarnaya

Большое спасибо за сделанную фотосессию!) фото прекрасны! Ты как буд то изнутри видишь кадр и с обработкой фото он приобретает волшебный шарм))) большое спасибо, за легкую и творческую фотосессию, хочу повторить, и всем советую !)

Vitya ღ Elena

Льоша, ми дякуємо тобі за чудову можливість згадати один із найкращих днів у нашому житті - весілля) ти пам'ятаєш, що основний мій запит був - легкість і природність. Я дуже хотіла,щоб на фото ми були такими як в житті,  і завдяки тобі це вдалося ) скажу більше, я в деякі моменти забувала, що нас фотографують і за це дуже тобі вдячна! Фото супер, ти зміг нас розслабити і налаштувати на фотосесію , невимушену і таку легку. За це тобі дуже дякую! Ти крутий !

Yana ღ Alexander

Очень благодарны Алексею за профессионализм и простоту в работе! Просмотрели много анкет с предложениями фотосессий, но остановились на нем. Что-то было в его работах, чего не было в остальных. Конечно, это лично наше мнение… 
Все прошло очень легко и весело))) Леша, приятный в общении человек. Мы как будто просто вышли с друзьями на прогулку, и увидев красивые места, сфоткались на их фоне. Как-то так))))
Так что, всем всем всем советуем!!!

Valentina ღ Orest

Надзвичайно приємно було працювати з Олексієм! Фотосесія пройшла у неквапливому темпі,  теплій атмосфері та позитивному настрої. Звертаючись до нього, можете бути впевненими, що ви отримаєте не лише неймовірно атмосферні світлини,  а ще й позитивний процес зйомки! Також можете не хвилюватись,  що не знатимете,  як себе поводити,  він у всьому допомагає та абсолютно точно зазнимкує вас справжніми :)